Kaip užsisakyti?

  1. Pagrindinio Vivo Food puslapio viršuje pateiktame langelyje suveskite savo namų adresą, kad galėtumėte matyti jums atrinktą meniu;
  2. Vivo Food meniu išsirinkite norimus patiekalus iš pateiktų;
  3. Sudėję juos į savo užsakymų krepšelį, paspauskite „Užsakyti”
  4. Suveskite savo banko kortelės duomenis, patikrinkite užsakymo detales ir laukite atvykstančio maisto!
Prisijungti

Dažniausiai užduodami klausimai (D. U. K.)

Jeigu jūsų užsakymas dar nėra pradėtas ruošti, jį galima atšaukti susisiekus su mūsų aptarnavimo grupe; tokiu atveju pinigai nuo jūsų sąskaitos nuskaičiuojami nebus. Tačiau, jeigu atšaukti užsakymą sugalvojote per vėlai, atšaukti užsakymo ir susigrąžinti pinigų galima nebebus.
Norint užsisakyti maistą į namus, užsiregistruoti būtina. Tik užsiregistravę ir prisijungę prie Vivo Food galėsite matyti savo užsakymų istoriją bei gauti naujausius Vivo Food pasiūlymus.
Pakuotė, kuri bus naudojama maistui pristatyti, beveik visuomet priklauso nuo maisto tiekėjo (t.y. virtuvės šefo, kuris gamins jūsų maistą). Kiekvienas virtuvės šefas prisiima atsakomybę naudoti pakuotes, pritaikytas karšto maisto laikymui. Jei turite pasiūlymų dėl patiekiamo maisto pakuotės ar išvaizdos, susisiekite su mumis el. paštu guoda@vivo.co ir mes perduosime jūsų atsiliepimus namų virtuvės šefui.
Maistą užsisakyti galima naudojantis Vivo Food internetine svetaine. Jums tereikia įvesti savo namų adresą, išsirinkti norimus užsisakyti patiekalus ir paspausti „Užsakyti“. Esant reikiamybei, galite įvesti komentarą virtuvei bei pateikti detalesnes nuorodas jūsų maistą vežančiam kurjeriui. Virtuvės šefas jūsų užsakymą pradės ruošti kai tik užsakymas bus patvirtintas, o maistas bus pristatytas per nurodytą pristatymo laiką.
Nors visas maistas, kurį matote Vivo Food meniu, yra kruopščiai atrinktas ir patikrintas mūsų komandos, neatitikimų pasitaikyti gali. Tokiu atveju rekomenduojame susisiekti su Vivo Food klientų aptarnavimo grupe arba el. paštu guoda@vivo.co ir detaliai paaiškinti situaciją. Atsižvelgus į situacijos detales nuspręsime, kaip išspręsti atsiradusią problemą.
Vivo Food yra neseniai Vilniuje startavusi platforma, kurioje galima užsisakyti maistą, pagamintą namuose arba maistą, kuris kvepia namais labiau nei bet kuris kitas. Ji taip pat skirta visiems virtuvės šefams, kurie nori ir gali gaminti bei nekantrauja savo gamintu maistu pavaišinti kitus.
Užsisakant maistą, svarbu atkreipti dėmesį į virtuvės šefo darbo laiką: nuo to priklausys ar atitinkamą patiekalą galima tuo metu užsisakyti, ar ne.
Turėdamas alergiją konkrečiam maisto produktui, turite patikrinti patiekalo aprašymą bei nurodytus ingredientus. Ten dažniausiai bus nurodomi visi alergenai, naudojami gaminant patiekalą. Taip pat, užsisakydamas patiekalą, nepamirškite pridėti komentaro virtuvei ir nurodyti konkrečius produktus, kurių virtuvės šefas turėtų vengti (pvz.: esu alergiškas sezamų sėkloms). SVARBU: nors tai yra mažai tikėtinas atvejis, alergenų pėdsakų gali pasitaikyti kiekviename užsisakytame patiekale, todėl informuoti maistą gaminantį virtuvės šefą yra būtina.
Kartais situacijos, kurios nepriklauso nuo vairuotojo, gali pareikalauti papildomo laiko, dėl ko jūsų užsakymas gali truputį vėluoti. Pastebėję, kad jūsų užsakymas gali neatvykti per nurodytą numatytą pristatymo laiką, iš karto jus informuosime trumpąja žinute. Pildydami užsakymą būkite atidūs, kad pateikti kontaktiniai duomenys būtų teisingi ir aiškūs; neteisingai nurodyti duomenys klaidina vairuotoją, o naujo adreso paieškos užtrunka nemažai laiko. Visuomet patikrinkite, ar teisingai nurodėte savo gatvės pavadinimą, namo bei buto numerį (jei jūsų namas neturi durų skambučio, komentaruose pateikite durų kodą arba alternatyvią nuorodą, kad atvažiavęs kurjeris galėtų jus pasiekti).
Prisijungti